Burgemeester Pieter van Veen

Pieter van Veen is geboren op 1 september 1947. Van Veen is een politicus van VVD huize.

Politieke functies. Pieter van Veen heeft een groot aantal politieke functies bekleed, onderstaand een overzicht van de politieke functies die hij bekleed heeft.  Burgemeester van gemeente Rozendaal, van 1987 tot 1992.  Burgemeester van gemeente Eelde, Hij volgde Burgemeester Gerrit Oostingop in 1992, hij was hier burgemeester tot Eelde opging in de nieuwe gemeente Tynaarlo op 1 januari 1999.  Burgemeester van gemeente Waunsveld, van 1999 tot gemeente Waunsveld fuseerde met gemeente Sutphen op 1 januari 2005.  Waarnemend Burgemeester van gemeente Ruurlo, van 1999 tot 2000.  Waarnemend Burgemeester van gemeente Aalten, in 2005.  Waarnemend Burgemeester van gemeente Epe, in 2006.  Waarnemend Burgemeester van gemeente Raalte, van 2006 tot 2008.  Waarnemend Burgemeester van gemeente Rijssen, van 2009 tot 2010.  Waarnemend Burgemeester van gemeente Haaksbergen, van 22 februari 2011 tot 9 januari 2012.

Onderscheiding. In juli 2014 werd Pieter van Veen geridderd in de Orde van Oranje Nassau.